Успех наших гимнастичарки

Школска такмичења

Ученице гимнастичке секције ОШ „Светозар Милетић“ су учествовале на Окружном такмичењу у спортској гимнастици. Нашу школу је представљало 11 такмичарки. У узрасној категорији I – IV разред, прва екипа је освојила друго место, а у истој категорији друга екипа је освојила треће мсто. Прву екипу су  сачињавале Невена Петровић, Татјана Симић, Кристина Савановић и Исидора Гал. Чланице друге екипе су Хелена Лекај, Михаела Спасојевић, Катарина Станић и Ирина Миловановић. Другопласирана екипа је стекла учешће на Међуокружном такмичењу. Екипа узрасне категорије V – VI разред заузела је пето место. Екипу су сачињавале Татјана Хорват, Милана Амиџић и Маша Топић. Гимнастичарке је припремала и водила наставница физичког васпитања Гордана Буљин.