Консултације са наставницима

ТИТЕЛ

Матична школа Тител

Име и презиме

Наставни предмет Одељењски старешина Дан за индивидуалне разговоре

ВРЕМЕ/
ШКОЛСКИ ЧАС

РАЗРЕДНА НАСТАВА
         
Оливера Хорват   II 1 уторак 2.час
Весна Балог   IV 1 уторак 4.час
Зорица Никић   I 1    
Биљана Трнинић   IV 2 уторак 3.час
Јелена Бојовић   III 1 среда 2.час
Јелена Ћурувија енглески језик /    
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
Јованка Зубовић грађанско васпитање VIII 3 петак 10:00-12:00
Јелена Влашки Радосављев српски језик VIII 1 уторак 5.час
Гордана Шаркић географија V 1 четвртак 3.час
Јасна Бењоцки математика VIII 2 понедељак 4.час
Гордана Буљин физичко васпитање VI 1 понедељак 4.час
Слађана Стојсављевић физика,
хемија
/ понедељак 4.час
Светлана Ђурђевић ликовна култура / понедељак 3.час
Стеван Радуловић техничко и инф. образовање      
Милена Субић руски језик VI 2 четвртак 6.час
Наташа Живанчев српски језик VII 2 уторак 6.час
Јасминка Бакић енглески језик / понедељак 2.час
Марија Ивковић историја      
Ивана Бајагић Станојковић хемија / понедељак 6.час
Александра Колак математика / четвртак 3.час
Горан Драшковић историја      
Бранислава Костић биологија      
Иван Ковачевић музичка култура VII 1 понедељак 4.час
Зоран Боздић енглески језик / четвртак 3.час
Далиборка Рис грађанско васпитање V 2    
Јелена Петров информатика и рачунарство / петак 2.час
Оливера Боздић биологија / уторак 4.час
         
         
         
         
         
         

 ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ ГОРЊА ШКОЛА

Име и презиме

Наставни предмет Одељењски старешина разред Дан за индивидуалне састанке Време
(школски час)

Бранислав Бркић

  II 2 четвртак

5. час

Снежана Рошуљ   I 2 четвртак 6.час

Слађана Петровић Бошњак

  III 2 понедељак

6. час

Наташа Вучан

  IV 3 понедељак

6. час

Јелена Ћурувија
Зоран Боздић

Енглески језик

  среда

 

6. час

Жељан Субић

Веронаука I – IV

среда

3. час

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ ВИЛОВО

Име и презиме

Наставни предмет Одељењски старешина разред Дан за индивидуалне састанке Време
(школски час)

Анђелка Болманац

  II    

Вјера Гавранић

  I, III     

Светлана Лозанов

  IV    

Зоран Боздић

енглески језик

     
         

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ ЛОК

Име и презиме Наставни предмет Одељењски старешина Дан за индивидуалне разговоре ВРЕМЕ/
ШКОЛСКИ ЧАС
РАЗРЕДНА НАСТАВА
Мирослава Цветковић   I, II 4 уторак 4.час
10.45-11,30
Марица Секулић   III 4 уторак 3.час
9.55-10.40
Оливера Топар   IV 5

четвртак

4.час
10.45-11.30
1.час
13.00-13.45
         
Јелена Ћурувија енглески језик I4 – IV5 понедељак 5.час или пречас
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
Слободан Мазалица физичко васпитање /    
Маја Здравковић географија
V3, VI3
/    
Светлана Грујић музичка култура VI 3 четвртак 3.час
9:20-10:05
14:55-15:40
Ђорђе Југовић математика VII 3 понедељак 4.час
10:15-11:00
15:45-16:30
Јасмина Пешић Петаков српски језик VIII 4 среда 4.час
10:15-11:00
15:45-16:30
Горан Грујић руски језик / петак 3.час
9:20-10:05
14:55-15:40
Предраг Хрубик верска настава / петак 4.час
10:15-11:00
15:45-16:30
Јелена Петров техн.и инф. образовање,
техн. и технологија,
информ. и рачунарство
/ среда 5.час
11:05-11:50
16:35-17:20
Горан Драшковић историја / уторак 3.час
9:20-10:05
14:55-15:40
Јасминка Бакић енглски језик / петак 2.час
8:20-9:05
14:00-14:45
Светлана Ђурђевић ликовна култура / уторак 4.час
10:15-11:00
15:45-16:30
Ивана Бајагић Станојковић физика, 
хемија
/ уторак 3.час
9:20-10:05
14:55-15:40
Гордана Шаркић географија
VII3, VIII4
/ среда 3.час
9:20-10:05
14:55-15:40
Бранислава Костић биологија / уторак 4.час
10:15-11:00
15:45-16:30
Оливера Боздић биологија / понедељак 5.час
11:05-11:50
16:35-17:20
Стеван Радуловић техника и технологија V 4 среда 6.час,
11:55-12:40
17:25-18:10
         

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ ГАРДИНОВЦИ

Име и презиме Наставни предмет Одељењски старешина Дан за индивидуалне разговоре ВРЕМЕ/
ШКОЛСКИ ЧАС
РАЗРЕДНА НАСТАВА
Дејана Станковић   II, IV среда  3.час
Александар Николин   III среда 2.час
Љубица Стојков   I среда  3.час
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
Весна Пејин српски језик VIII 5 среда 5.час
Маја Крчмар енглески језик /    
Момир Кузмић руски језик /    
Миливој Јелин математика / среда 4. и 5. час

Ивана Бајагић
Станојковић

хемија / понедељак 3.час
Светлана Ђурђевић ликовна култура /    
Бранислава  Костић биологија VI 4 четвртак 5.час
Горан Драшковић историја V 4 понедељак 4.час
Александра Белегишан техн.и инф. образовање
техн. и технологија
/    
Јелена Петров инфор. и рачунарство, техника и технол. / уторак 7.час
Добро Марић ликовна култура /    
Дубравка Буркерт музичка култура /    
Слободан Мазалица физичко васпитање VII 4 уторак 4.час
Маја Здравковић географија /    
Предраг Хрубик Верска настава /    
         
         

Ваш коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *