Распоред додатне, допунске наставе и секције

ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА

МАТИЧНА ШКОЛА – ТИТЕЛ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Редни број

Име и презиме наставника Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
1. Оливера  Хорват српски језик
математика
уторак, 5.час / Математичка секција, четвртак 5.час

понедељак 5.час

2.

Зорица  Никић српски језик
математика
понедељак 5.час / Мали креативци, уторак 5.час среда 3.час
3. Слађана Петровић Бошњак српски језик
математика
понедељак 5.час / Мали креативци, уторак 5.час

среда 5.час

4.

Биљана  Трнинић српски језик
математика
среда 5.час / Мали креативци, петак 5.час

среда 4.час

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Редни број

Име и презиме наставника Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција

ЧОС

1.

Јасминка Бакић Енглески језик 7-2  7.час  понедељак /
6-1, 6-2  среда 0.час после подне /
8-1, 8-2 четвртак после подне 0.час
/ /

/

2. Наташа Живанчев Српски језик среда после подне 12.15-13 петак после подне 12.15-13 по потреби четвртак 6.час понедељак 0.час
3. Оливера Боздић Биологија понедељак 7.час среда 7.час петак 7.час /
4. Иван Ковачевић Музичка култура / / / /
5. Гордана Шаркић Географија 5. и 6. раз. понедељак
7.час после подне/7. и 8. раз. среда 7.час после подне
среда
после подне
0.час 8. раз / четвртак после подне 0.час 7. раз
понедељак
после подне
0.час 6. раз
четвртак 7.час
6. Гордана Буљин Физчко васпитање / / уторак 7.час петак 0.час
7. Милена Субић Руски језик четвртак 7.час петак 7.час / уторак 0.час
8. Ана Радишић Физика, 7-1, 7-2
уторак 0.час
6-3 среда 0.час
/ / /
9. Јелена Влашки Радосављев Српски језик
10. Јасна Бењоцки Математика среда 0.час / среда супротна смена среда 6.час
Физика уторак 0.час / / /
12. Мирјана Радишић Математика 5-2
понедељак пре подне 7. час, после подне 0.час6-1,3  0.час обе смене уторак7-1,2 пре подне 7.час, после подне 0.час
/ / понедељак 6.час
13. Александра Колак Математика уторак 0.час / / /
14. Александра Белегишан Информатика  и рачунарство,
Техника и технологија
/ / / /
15. Ивана Бајагић Станојковић хемија четвртак 7.час / / /
16. Јелена Петров информатика и рачунарство , техника и технологија / / / /
17. Светлана Ђурђевић ликовна култура / / петак, 7.час /

ГОРЊА ШКОЛА

 

Редни број

Име и презиме наставника Наставни предмет Допунска настава Секција

ЧОС

НАТАША ВУЧАН
II 2

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

МАЛИ КРЕАТИВЦИ

СНЕЖАНА РОШУЉ  III 2

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

МАЛИ КРЕАТИВЦИ – ПОНЕДЕЉАК, 5. ЧАС

БРАНИСЛАВ БРКИЋ  IV 2

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

МАТЕМАТИЧКА СЕКЦИЈА

ЈЕЛЕНА БОЈОВИЋ I2

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

МАЛИ КРЕАТИВЦИ

ЈЕЛЕНА ЋУРУВИЈА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ЛИНГВИСТИЧКА СЕКЦИЈА,

ЛОК

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Редни број

Име и презиме наставника Разред и одељење Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
1. Марица Секулић  математика,  српски језик
петак, 5.час
/ Мали креативци, среда 5.час

Петак 5. час

2.

Мирослава Цветковић  математика, српски језик
петак, 5.час
/ Мали креативци, Математичка секција

Петак 3.час

3. Оливера Топар  математика,  српски језик
среда, 5.час
/ Мали креативци

петак, 5.час

4.

Јелена Ћурувија I – IV
енглески језик
четвртак, 5.час / четвртак, 0.час /
5.

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Редни број

Име и презиме наставника Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
1. Сава Поповић Географија Уторак 0. час / /

петак 0.час

2.

Ивана Бајагић Станојковић хемија среда, 8.час / / /

3.

Јасмина Пешић -Петаков Српски језик понедељак
0. час
четвртак 0.час петак 0.час понедељак 7. час
4. Горан Грујић Руски језик среда, 4.час / / /
5. Александра Колак Математика / / / среда, 0.час
6. Горан Драшковић Историја уторак, 0.час / / /
7. Бранислава Костић биологија петак, 0.час / / /
8. Јасминка Бакић енглески језик уторак, 7.час / / /
9. Гордана Шаркић географија VI, VIII / / /
10. Ана Радишић техника и технологија / уторак, 8.час / /

ВИЛОВО

 

Редни број Име и презиме наставника Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
1. Светлана Лозанов Српски језик

Математика

 

 

Мали креативци

 

2. Оливера Момиров Српски језик

Математика

3. Анђелка Болманац Српски језик

Математика

Мали креативци

 

4. Вјера Гавранић Српски језик

Математика

Мали креативци

 

 

 

 

 

 

ГАРДИНОВЦИ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Име и презиме

Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
ЉУБИЦА Стојков Разредна настава четртак, 5.час / понедељак, 5.час

среда, 5.час

ДЕЈАНА Станковић

Разредна настава четртак, 5.час / понедељак, 5.час уторак, 5.час

АЛЕКСАНДАР Николин

Разредна настава

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
Име и презиме Наставни предмет Допунска настава Додатна настава Секција ЧОС
МИЛИВОЈ Јелин математика / уторак, 7.час / /
ВЕСНА Пејин српски језик / уторак, 0.час четвртак, 0.час среда, 0.час
МОМИР Кузмић руски језик уторак, 7.час уторак, 6. и  7. час / /
САВА Поповић географија среда, 7.час / / /
ИВАНА Бајагић Станојковић хемија петак, 0.час / / /
АНА Радишић физика четвртак, 0.час / / четвртак, 6.час
АНА Ђуричић енглески језик среда, супротна смена / петак, супротна смена /
ГОРАН Драшковић историја среда,м 0.час / / среда, 0.час
БРАНИСЛАВА Костић билогија понедељак, 0.час / / среда, 0.час