Дежурство у школи

ТИТЕЛ

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак:  Наташа Живанчев (1.-5.часа), Милена Субић (1.-6. часа), Зоран Боздић (5.-6.час),  Зорица Тодоровић или Гордана Рајић

Уторак: Оливера Боздић (1.-6.часа), Јелена Влашки Радосављев (1.-5.часа), Јасминка Бакић (4.-6.часа),  Верица Анђелић или Бранислава Станковић или Гордана Рајић

Среда: Александра Белегишан (1.-6.часа), Мирјана Радишић (1.-5.часа), Јелена Петров (1.-6.часа),  Зорица Тодоровић или Гордана Рајић

Четвртак: Јасминка Бакић(1.-3.часа), Гордана Буљин (1.-6.часа),  СветланаЂурђевић (3.-6.часа),  Љиљана Николић или Гордана Рајић

Петак: Зоран Боздић (2.-6.часа), Наташа Живанчев (1.-3.часа),  Марија Ивковић (1.-5.часа),  Ивана Бајагић-Станојковић (1.-6.часа),  Верица Анђелић или Бранислава Станковић или Гордана Рајић

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак:  Биљана Трнинић и Зорица Никић, Зорица Тодоровић или Гордана Рајић

Уторак: Биљана Трнинић и Зорица Никић, Верица Анђелић или Бранислава Станковић или Гордана Рајић

Среда: Биљана Трнинић  и Слађана Петровић Бошњак, Зорица Тодоровић или Гордана Рајић

Четвртак: Жељан Субић и  Бранислав Бркић,  Љиљана Николић или Гордана Рајић

Петак: Слађана Петровић Бошњак и Бранислав Бркић, Верица Анђелић или Бранислава Станковић или Гордана Рајић


ГОРЊА ШКОЛА

ПРВА СМЕНА

Снежана Рошуљ, Наташа Вучан понедељак – петак: 7:30 – 12:25

МЕЂУСМЕНА:  Јелена Ћурувија  среда: 10:45 – 13:45

ДРУГА СМЕНА

Јелена Бојовић,  Оливера Хорват понедељак – петак: 12:30 – 17:25

НАПОМЕНА: Смене се ротирају на недељном нивоу.


ВИЛОВО

Понедељак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Уторак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Среда: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Четвртак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Петак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 


ЛОК

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак:  ДЕЈАНА  Станковић

Уторак: АЛЕКСАНДАР Николин

Среда:  ОЛИВЕРА Топар

Четвртак: МИРОСЛАВА Цветковић

Петак: ДЕЈАНА Станковић

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак:  АНА Карпић, АЛЕКСАНДРА Колак, ЈАСМИНА Пешић-Петаков

Уторак:  САВА Поповић, ЈЕЛЕНА Петров, ЈАСМИНА Пешић-Петаков

Среда: ГОРАН Грујић, ПРЕДРАГ Хрубик, ДЕЈАН Куља

Четвртак: СВЕТЛАНА Ђурђевић, ГОРАН Драшковић, САВА Поповић

Петак ГОРАН Грујић, АЛЕКСАНДРА Колак, ДЕЈАН Куља


 ГАРДИНОВЦИ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак:  ЉУБИЦА Стојков, ЈЕЛЕНА  Сарић, ИВАНА Матић

Уторак:  ТАТЈАНА Рудан, ЈЕЛЕНА  Сарић, ИВАНА Матић

Среда: ТАТЈАНА Рудан,  ЈЕЛЕНА  Сарић, ИВАНА Матић

Четвртак:  РУЖИЦА Деспотовић, ЈЕЛЕНА  Сарић, ИВАНА Матић

Петак:  РУЖИЦА Деспотовић,  ЈЕЛЕНА  Сарић, ИВАНА Матић

  

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак: МОМИР Кузмић, ГОРАН Драшковић, БРАНИСЛАВА Костић

Уторак:  ВЕСНА Пејин, АЛЕКСАНДРА Белегишан, ПРЕДРАГ Хрубик

Среда:  САВА Поповић, МИЛИВОЈ Јелин, СЛОБОДАН Мазалица

Четвртак:   ДУБРАВКА Буркрет, АНА Ђуричић, МИЛИВОЈ Јелин

Петак:  АНА Карпић, САВА Поповић, БРАНИСЛАВА Костић