Дежурство у школи

ТИТЕЛ

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак:  Јасминка Бакић и Гордана Буљин

Уторак:  Милена Субић и Јелена Влашки Радосављев

Среда: Наташа Живанчев, Зоран Боздић и Куља Дејан

Четвртак: Марија Ивковић и Оливера Боздић

Петак: Александра Белегишан и Мирјана Радишић

Замена: Гордана Шаркић и Јелена Петров

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак:  Биљана Трнинић и Зорица Никић

Уторак: Биљана Трнинић и Зорица Никић

Среда: Оливера Хорват и Слађана Петровић Бошњак

Четвртак: Жељан Субић и  Слађана Петровић Бошњак

Петак: Слађана Петровић Бошњак и Оливера Хорват


ГОРЊА ШКОЛА

Понедељак:  Снежана Рошуљ,   Наташа Вучан, Јелена Бојовић и Бранисалв Бркић 

Уторак: Снежана Рошуљ,   Наташа Вучан, Јелена Бојовић и Бранисалв Бркић 

Среда: Снежана Рошуљ,   Наташа Вучан, Јелена Ћурувија, Јелена Бојовић и Бранисалв Бркић 

Четвртак: Снежана Рошуљ,   Наташа Вучан, Јелена Бојовић и Бранисалв Бркић 

Петак: Снежана Рошуљ,   Наташа Вучан, Јелена Бојовић и Бранисалв Бркић 


ВИЛОВО

Понедељак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Уторак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Среда: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Четвртак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 

Петак: Вјера Гавранић, Светлана Лозанов, Анђелка Болманац и Оливера Момиров 


ЛОК

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак: Оливера Топар

Уторак: Оливера Топар

Среда: Марица Секулић

Четвртак: Мирослава Цветковић

Петак: Мирослава Цветковић

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак:  Јасмина Пешић-Петаков и Ивана Бајагић Станојковић

Уторак:  Горан Драшковић и Ана Радишић

Среда: Александра Колак и Ана Радишић

Четвртак: Горан Драшковић и Светлана Грујић

Петак:  Горан Грујић и Бранислава Костић


 ГАРДИНОВЦИ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Понедељак:  Љубица Стојков

Уторак:  Дејана Станковић

Среда: Дејана Станковић

Четвртак:   Александар Николин

Петак: Александар Николин

  

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Понедељак: Ана Ђуричић и Момир Кузмић

УторакПредраг Хрубик и Слободан Мазалица

Среда:  Бранислава Костић и Сава Поповић

Четвртак:   Дубравка Буркерт и Весна Пејин

Петак:  Ана Радишић и Миливој Јелин