ДОБРО ДОШЛИ У НАШУ НОВОГОДИШЊУ БАЈКУ

Новогодишњи празници нам се полако приближавају. Они у учионице доносе пуно нових идеја, жеља и лепог расположења. Ученици издвојеног одељења школе у Вилову, заједно са својим учитељицама,  протеклих дана су марљиво радили и украшавали своје учионице и школски хол. Са паноа у учионицама смеше се Деда Мраз и Снешкићи. У холу школе окитили смо јелку, украсима које смо сами израдили. Улазна врата су исцртана зимским и празничним мотивима. Прозори у учионицама такође су окићени и маме погледе пролазника. Ученици су уживали у својим радовима и дивно уређеним простором.

Учитељица                                       Светлана Лозанов