ЈЕСЕЊИ КРОС УЧЕНИКА ВИШИХ РАЗРЕДА

Јесењи крос ученика ОШ „Светозар Милетић“ је ове године организован као акција опште друштвеног карактера у организацији Црвеног крста из Титела.

Трка „За срећније детињство“  је најмасовнија и најшире прихваћена ретроактивно – хуманитарна активност.  Мото овогодшње трке је „ИМАМО ЦИЉ – ДОЂИ НА СТАРТ“. Учесници кроса су били ученици виши разреда који су својим учешћем показали своје опредељење ка здравом начину живота и највише хуманитарне вредности. Након трке сваки ученик је добио флашицу са водом и јабуку.  Сваки учесник и остали заинтересовани могли су да купе учеснички број од 50 динара. Сума коју смо том приликом прикупили биће донирана неком од ученика школе коме је тренутно та помоћ најпотребнија. Сви учесници су били победници јерсу учинили добро дело, а најбржи на кросу су бил пригоно награђени.