УДРУЖЕЊЕ БАНАКА СРБИЈЕ У НАШОЈ ШКОЛИ

У четвртак, 13. јуна Издвојено одељење наше школе у Вилову, посетили су представници Удружења банака Србије. Предавање је одржала Соња Грбић, сарадник за дигитални маркетинг. Том приликом она је на веома занимљив и приступачан начин разговарали са ученицима II IV разред, о томе колико познају врсте платних картица, на који начин се плаћа картицом и како се чувају подаци са картице. Такође су на веома занимљивим примерима, из личног живота ученика, причали о кредитима, начину на који позајмљујемо новац, како га враћамо, шта значи камата…. На крају су ученици погледали филм о безбедном чувању података, креирању и чувању лозинки на интернету. На крају предавања сваки ученик добио је на поклон интерактивни роковник и дрвене бојице. Ученици су били веома активни и дружење је протекло у веома пријатној атмосфери.

Светлана Лозанов,
учитељица