,,ГДЕ ГОД НАЂЕШ ЗГОДНО МЕСТО, ТИ ДРВО ПОСАДИ“

Ученици Издвојеног одељења школе у Вилову, ове школске године су у оквиру Дечје недеље, оплеменили школско двориште цвећем. У плану је још било да се посаде саднице неког дрвећа, како би у летњим месецима крошња правила хладовину у учионицама и наравно, чинила двориште зеленијим и још лепшим. Ових дана та идеја је и реализована, захваљујући школском мајстору Ђоки Панићу. Он је набавио саднице брезе и липе, које је заједно са ђацима посадио у школском дворишту. Ученици су били пресрећни што су учествовали у садњи. Надамо се  да ће се саднице примити и да ћемо сви заједно уживати у њиховом мирису и хладовини.

Светлана Лозанов
учитељица