ЈЕСЕЊЕ УРЕЂЕЊЕ ШКОЛСКОГ ДВОРИШТА У ВИЛОВУ

Сада већ традиционално ученици Издвојеног одељења школе у Вилову, у пролеће и јесен оплемењују школско двориште цвећем и цветним декорацијама. Тако је било и ове године, па је јесењим бојама дворишта допринело и шаренило  разнобојног цвећа. Цвеће су обезбедили родитељи, а запослени у школи потрудили су се да се у дворишту “настани“ једна симпатична жабица, направљена од аутомобилских гума, као и једна жардињера у облику цвета. У вагонима шареног возића, сместиле су се дивне , разнобојне хризантеме, а у жардињерама ,такође направљеним од аутомобилских гума, разнобојни “дан и ноћ“ , који  је засијао  у прелепим бојама. Сво цвеће засадиле су спретне ручице наших ђака,а бригу о цвећу, уз помоћ учитељица и наше тетка Драгане водиће  ученици. Својом лепотом двориште сада мами погледе пролазника и пријатне коментаре у вези уређења.

Учитељица Светлана Лозанов