Наш мали допринос очувању животне средине!

Ученици VI-1 разреда наше школе су у среду 25.10.2022. после наставе са својом наставницом математике Александром Колак спровели акцију чишћења дела Главне улице у Тителу. Циљ је био да се подигне свест о очувању животне средине и то ове наше непосредне и да се ученици сами ангажују и активирају. Предложена акција је одмах прихваћена и реализована на задовољство свих укључених. Забавили су се, урадили нешто важно за себе и друге и дали прави пример сложности и заједништва.
Након завршеног посла су се мало почастили и дружили у парку у којем су претходно научили да могу и лименке да рециклирају. Позивамо и све остале суграђане и ученике да се прикључе новим акцијама али и да их сами организују!

наставница Александра Колак