ОБЕЛЕЖЕН ДАН ШКОЛЕ У ОШ „СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ“ У ТИТЕЛУ

У суботу 21.02. у нашој школи обележен је овај важан догађај за нас. Програм је почео у 9.15 спортским такмичењима ученика од 5. до 8.разреда. У 10.30 ученици нижих разреда су се такмичили у квизу знања. Било је 4 екипе – црвени, плави, зелени и жути. Победу је однела екипа црвених са освојених 90 бодова. После ових дешавања, почела је приредба. На почетку као што је ред Химна школе у извођењу хора ученика виших разреда. Било је ту глуме, песме на руском језику, рецитатора, као и КУД-а „Ружини цветићи“ из Вилова. Директор библиотеке „Стојан Трумић“ је наградио следеће ученике пригодним књигама: Марка Недељковића II1, Михајла Ђуричића IV2, Сашку Тегелтију IV2, Марину Жарков IV2, Магдалену Карановић V3, Милицу Топић VII2,  Монику Пешти VIII1.