Изложба „Јесен у Тителу“

Дана 28.11.2014. год. у холу школе је организована изложба дечјих радова под називом „Јесен у Тителу“. Изложбу су организовали чланови тима за заштиту животне средине: Слађана Петровић-Бошњак, Биљана Трнинић, Светлана Лозанов, Гордана Шаркић, Вјера Гавранић и педагог Мајда Мајор, као и координатор тима Оливера Боздић.

Ученици од 1. до 4. разреда су  изложили своје радове на којима су доминирали јесењи плодови, радови израђени од опалог лишћа на којима је изражена смена годишњих доба и промена боја лишћа листопадног дрвећа. Млађим другарима су се придружили и ученици који похађају изборни предмет Чувари природе са својим радовима. На изложби су биле и макете трактора са кукурузом, села са јесењим амбијентом и уз пар рецитација и литерарних радова на тему јесени учинили су да ова изложба привуче пажњу свих ученика и наставника школе.

Оливера Боздић