Одржан Новогодишњи вашар у Горњој школи

Ученици нижих разреда ОШ „Светозар Милетић“ Тител из тзв. Горње школе, приредили су уз помоћ својих учитеља  Новогодишњи вашар.  На вашару су понудили сијасет  предмета  у чију израду су уложили  пуно љубави, креативности и умећа. Све то су понудили својим родитељима, родбини, комшијама и осталим грађанима Титела, како би прибавили новчана средства која ће употребити за куповину наставних средстава по сопственом избору.

Свако одељење задржало је право да своје зарађене паре употреби за оно шта могу да купе зависно од успешности „пословања“, а учитељима је као могућност остала само саветодавна улога. Организатори овог лепог догађаја биле су учитељице Снежана Рошуљ и Наташа Вучан уз свесрдну помоћ њихових колегиница Оливере Хорват и Слађане Петровић Бошњак.

Спортска сала у којој је ово приређено била је препуна, па је и резултат био више него успешан што се видело и на ведрим дечијим лицима.

Стево Диклић