РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Републичко такмичење одржано је у Тршићу 16.маја 2022. Наша ученица, Милица Боздић, остварила је солидан резултат .

Било је задовољство и част боравити у Тршићу, обићи Вукову кућу,  читати народне мудрости и проналазити се у њима. Ово је наш избор: “Злато се у ватри пробира, а чоек у несрећи.“

Честитамо свим нашим ученицима на показаном знању и залагању  и надамо се да ће следећа школска година донети  још боље резулате. Мотивација наших ученика била је веома велика , па зато ни успех није изостао.

Наташа  Живанчев