Традиционална манифестација за децу 48. Песничка штафета

Градска народна библиотека „Жарко Зрењанин“ из Зрењанина је и ове године организовала „Песничку штафету“ у којој су учествовали и ученици наше школе.

Домаћин овогодишње штафете био је књижевнок Угљеша Шајтинац. Он и библиотекари Градске народне библиотеке из Зрењанина десет дана су путовали, дружили се са децом и слушали песне које су написали ђаци поводом овогодишње манифестације.

У нашој школе гпстовали су 16. маја 2022. године. Ученици су припремили програм добродошлице, а затим је сваки учесник Песничке штафете прочитао своје стихове.

Тител

Лок

Гардиновци

На завршној свечаности 26. 05. 2022. године, у Зрењанину, проглашени су победници, међу којима је био ученик ОШ „Светозар Милетић“ из Титела, истурено одељење у Локу, Мирослав Ромода који је освојио треће место. Честитамо Мирославу на успешном пласману. Такође, желимо да се ова лепа манифестација за децу настави и у наредном периоду.

Весна Балог (текст)
Стеван Авгуштин (фотографије)