Цветно двориште издвојеног одељења школе у Вилову

Овог пролећа школском дворишту недостају деца и дечја граја, али је упркос свему препуно разнобојног шареног цвећа. Двориште наше мале школе оплемењено је разнобојним мушкатлама и биденсима. Мушкатле су своје место, осим у украсним саксијама , нашле и у “вагонима“ прелепог возића, а уз њих сместили су се и жути, многоцветни биденси. У комбинацији са зимским цвећем “дан-ноћ“, које је своје крупне главице окренуло ка Сунцу, двориште мами погледе и дивљење. Цвећа је обезбедио директор школе, а засадиле су га и уредиле учитељица Цеца и спремачица Драгана. Остаје нам да се надамо да ћемо врло брзо сви заједно уживати у овом прелепом цветном шаренилу.

Светлана Лозанов, учитељица