Обавештење

Светозар грб

Након завршеног овогодишњег циклуса такмичења за основне школе, желим овим путем пoново да честитам свим ђацима, њиховим наставницима, који су постигли изузетне резултате на свим нивоима такмичења  и учинили нас све поносне на њих.

Реално сагледавајући стање у нашем школском систему данас, посебно се захваљујем колегама, који су показали много ентузијазма и добре воље да сви дамо најбоље од себе, за нашу децу која желе да поправе овај свет на боље. Захваљујем се свима који су допринели да наши ученици на републичким и међународним такмичењима остваре врхунске резултате и да се, осећају пријатно током такмичарског дана.

Молимо Вас да предлоге и сугестије, као и примедбе и евентуалне похвале, пошаљете на службени e-mail, како би у следећем циклусу организација била још боља.

мр Петар Којић, директор школе