Посета наших ђака СШ „Милева Марић“ Тител

Осми разред је период доношења одлука о даљем школовању. Психолог школе Далиборка Рис указала је на важност правилног одабира будућег занимања истичући да је сада право време да изаберу у ком правцу ће тећи њихово даље образовање. Ученици осмог разреда у оквиру професионалне оријентације са психологом школе посетили су Средњу техничку школу “ Милева Марић” Тител. Приликом посете ученицима су представљени занатски смерови МЕХАНИЧАР МОТОРНИХ ВОЗИЛА и смер БРАВАР-ЗАВАРИВАЧ. Након представљања смерова ученици су могли да се информишу код професора стручних предмета о могућностима за запослење након што заврше одабрани смер. У школу се враћају богатији за још једно искуство и могућност да школовање наставе баш у овој средњој школи. Захваљујемо се на гостопримству!

педагог Снежана Радић