ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Информација за родитеље у вези са заказивањем термина за упис у школу и тестирање детета

И ове године родитељи/други законски заступници који су грађани Републике Србије могу електронским путем да закажу на Порталу еУправа термин за упис и тестирање детета у основну школу покретањем услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Потребно је да:

• Будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на државном порталу за електронску идентификацију eID.gov.rs
  • Покренете услугу на Порталу еУправа (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ)
  • Закажете термин у школи којој Ваше дете територијално припада

Приликом уписа није потребно да прилажете документа, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:

• Извод из матичне књиге рођених
  • Уверење о пребивалишту
  • Уверење о похађању припремног предшколског програма
  • Потврду о обављеном лекарском прегледу – лекарско уверење*

* Изузетак је само лекарско уверење уколико сте преглед обавили код приватног лекара.

Како бисмо олакшали процедуру у вези са уписом деце у први разред, родитељи/други законски заступници могу контактирати педагога школе, Јованку Зубовић.

Податке потребне за упис деце у први разред родитељи који имају мејл шаљу на  joja.zubovic@gmail.com ( у периоду од 21-25. марта 2022.године),  а родитељи који немају  мејл адресу треба да припреме потребне податке и да позову Јованку на број телефона: 064 255 468 9. Педагога школе можете контактирати у следећим термина:

По местима:

Гардиновци:  21.март 2022. од 10.00-12.00 часова;

Вилово: 22. март 2022. год. од 10.00 до 12.00 часова;

Лок:  23.март  2022. године од 10.00-12.00 часова;

Тител (група васпитачица Стеванке Ваван и Мирјане Јовановић)

24.март  2022.године од 8.30-11.30 часова.

Тител( група васпитачица Верице Калезић и Драгославе Стојчић)

25.марта 2022.године од 9.00-12.00 часова.

Потребни подаци:

За дете:

Име и презиме
Датум рођења
ЈМБГ
Место и општина рођења

За родитеље:

Име и презиме оца
ЈМБГ оца
Име и презиме мајке
ЈМБГ мајке

Пребивалиште детета:
Улица и број,

Контакт телефон родитеља:
Мејл адреса( уколико имате)

О ТЕРМИНИМА ТЕСТИРАЊА РОДИТЕЉИ ЋЕ БИТИ ОБАВЕШТЕНИ ПУТЕМ ТЕЛЕФОНСКОГ ПОЗИВА, ОДНОСНО  МЕЈЛ  АДРЕСЕ.

Управа школе