Такмичење из руског језика

Школска такмичења

На Општинском такмичењу из руског језика које се одржало у ОШ „Светозар Милетић“, Тител, ученица 8/2 разреда – Елена Дринић  освојила је 1. место и пласман на Окружно такмичење.

Окружно такмичење се одржало 18.03. 2023. ОШ  „23. октобар“ у Ср. Карловцима на којем је учествовало 7 школа из Јужнобачког округа. Елена Дринић 8/2 је и овог пута успешно освојила 1.место и пласман за највиши ранг – Републичко такмичење.  Са Репубчког такмичење је понела веома добар пласман на обострано задовољство свих. Републичко такмичење у знању другог страног језика одржано је у недељу 23.04.2023. у  ОШ  „Раде Драинац“  у Борчи.

Елени желим пуно успеха у даљем  школовању  и раду.  Свим ученицима довољно мотивације за наредна такмичења.

Милена Субић, наставник руског језика