У ОШ „Светозар Милетић“ Тител свечано прослављен Дан просветних радника

Наставници, педагошки сарадници и остали запослени у ОШ „Светозар Милетић“ Тител, свечано су обележили Дан просветних радника Србије. Запослени у овој установи, пензионери и гости уживали су у лепо осмишљеном програму који су уз помоћ својих учитеља и наставника приредили и извели ученици школе и чланови АКУД-а „Ружин цвет“ из Вилова. Програму је претходио поздравни говор в.д. директора Војислава Ђурђевца који је поздравио све присутне, а затим је прочитао честитку Михаља Њилаши- потпредседника Покрајинске владе и покрајинског секретара за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице. Ђурђевац је такође поздравио Чеду Росандића, професора ТИО, који је однедавно у пензији, захвалио му на дугогодишњем раду и посвећености послу, а поклон му је у име школе уручила млада колегиница Тамара. Дружење је настављено и после свечаног програма уз послужење и пријатне теме.

Стево Диклић