ЗАЈЕДНИЧКИ, ДО ЛЕПШЕГ….

Већ дуже време постојала је потреба да се офарба ограда у Издвојеном одељењу школе у Вилову. Иницијативу су покренули запослени у школи, а родитељи су са одушевљењем подржали, тако да је у петак 28. априла одржана заједничка акција фарбања и уређења школског дворишта. Фарбу је обезбедила управа школе, а родитељи и запослени у школи, ,,наоружани“ четкама и ваљцима, а пре свега добром вољом офарбали су ограду и металне справе-играчке,  које се налазе у школском дворишту. У пријатној и сарадничкој атмосфери посао је урађен брзо и лепо. Садњу цвећа обавили су ученици III3 са својом учитељицом Светланом Лозанов и теткицом Драганом Чече. Радове око поправке улазне капије урадили су  мајстор/родитељ Митар Панић, Коста Панић и   школски домар  Ђоко  Панић. Прелепо, цветно двориште и уредно офарбана ограда, својом лепотом просто маме погледе пролазника, а ђаци ће имати прилику да у предстојећем лепом времену уживају у школском дворишту.

Учитељица
Светлана Лозанов