„Halloween party“

Halloween party

У петак, 30.октобра 2015. године, са почетком у 17.30 часова у кабинету за енглески језик у централној школи у Тителу, одржан је традиционални маскембал „Halloween party“, у организацији наставника енглеског језика.  Учешће су узели ученици и млађих и старијих разреда. Из редова запослених који су присуствовали маскембалу, именован је трочлани жири који је имао тежак задатак. Између много креативних маски и костима, изабрали су по две најуспешније, најинтересантније и најоригиналније маске.Најуспешнијим учесницима су додељене дипломе и пригодне награде, а затим је за све маскиране учеснике приређена забава уз музику-бал под маскама.

Сачињене су бројне фотографије за време дефилеа, а и касније док су се ученици забављали.

Забава је завршена у 19 часова.