Обележена дечја недеља у Локу

Као и сваке године и ове године обележена је Дечја недеља, под слоганом „Подељена срећа, два пута је већа“.

Првог дана Дечје недеље подсетили смо се дечјих права путем презентације коју је припремила учитељица Оливера Топар. Након тога следеће активности су биле разноврсне, тако да су ученици моделовали од глине и пластелина. Од разноврсних јесењих плодова ученици су направили разноврсне предмете, где су показали маштовитост и креативност. Бавили смо се и израдом цветова од разнобојног папира. Последњи дан у недељи посветили смо плесу и игри под називом „ Музика нам не да мира“. Наши најмлађи ученици, ђаци прваци, посетили су школску библиотеку и постали су њени чланови  као што су  постали и чланови организације Дечји савез.

У свим активностима поводом обележавања Дечје недеље учествовали су сви ученици од 1.до 4.разред са својим учитељицама.

Активности су организовале и спровеле учитељице:

Оливера Топар – 1.разред

Мирослава Цветковић – комбиновано одељење 2.и 3.разред