Посета ученика из Вилова дечјем селу

СЛАТКИ ПАКЕТ ЗА ДЕЧЈЕ СЕЛО

Ученици наше школе, одељења II 3 из Вилова, ове године прикључили су се традиционалној акцији “Слаткиши и колачи  за децу из Дечјег села“, коју већ пету годину организује Актив жена АКУД-а “Јован Поповић“ из Титела.

Vilovo 2

Ученици су припремили велики слатки пакет, који су чланице Актива жена у суботу, 23. новембра однеле у Дечје село. Својим вредним ручицама направили су и жапца од картонских тањирића, који је  у свом наручју носио писмо пуно лепих и топлих поздрава другарима из Дечјег села.

Vilovo 1

Само пар дана касније на адресу школе и II 3,  стигло је писмо у ком се деца из кућа 4 и 6 захваљују на “слатком“ поклону. Писмо је написао најмлађи штићеник села, Петар, који је ученик III разреда, у име својих другара Гоце, Ненада, Радета, Марије, Стефана,Ђине, Барбаре, Александре, Нине и Милице.