Прослава школске славе у ИО Гардиновци

Школска слава Свети Сава прослављена је у издвојеном одељењу у Гардиновцима 27.1.2023. године, са почетком у 12 сати.

Приредба је почела извођењем светосавске химне и црквеним обредом, а затим су наступ имали млађи ученици који су све присутне одушевили озбиљношћу и добром интерпретацијом стихова о Светом Сави. Ученица осмог разреда Снежана Јовановић отпевала је песму о мајци Светог Саве, Светој Анастасији, а затим су стихове казивали ученици старијих разреда. Учешће у програму имало је више од 30 ученика наше мале школе, а програм су припремале заједно учитељице Татјана Рудан, Ружица Деспотовић, Љубица Стојков и наставнице Дубравка Буркерт и Весна Пејин. Кумови школе за ову школску годину су Иван и Бојана Настасић који су предали пригодан поклон и учествовали у припреми закуске за ученике и присутне наставнике.

Наставница Весна Пејин