ЗА ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ У НОВОМ РУХУ

Издвојено одељење тителске школе „Светозар Милетић“ у Гардиновцима бљешти пуним сјајем. У реновирање је уложено 2,9 милиона динара, које је на основу конкурса школи доделио Покрајински секретаријат за образовање и 1,2 милиона динара које је определила Општина Тител.

Директор школе Петар Којић рекао је да је захваљујући Покрајинском секретаријату и наравно великој помоћи и разумевању локалне самоуправе, а пре свега несебичним залагањем председника општине Драгана Божића, школа добила оно што деценијама није имала. Урађена је комплетна изолација и фасада, стара столарија је замењена новом као и дотрајали делови крова. Унутрашњост школе такође је добила нов изглед. Све учионице су саниране и окречене. Спречено је вишегодишње прокишњавање. Од другог полугодишта ђаци и наставници имаће далеко боље и пријатније услове за рад и учење.