АКТИВНИ ЛЕТЊИ РАСПУСТ – „КУЛТИВАТОР“

КУЛТИВАТОР

Драга децо, како су ваше школске обавезе приведене крају, доносимо вам једну сјајну вест која се тиче вашег школског распуста. Крајем јула отвара се дечији фестивал „Култиватор“ у Тителу и трајаће до краја августа. Ако бисте да се играте и дружите са вашим вршњацима и током лета, позивамо вас на занимљиве радионице које ће се одржати у школи, у Народној библиотеци “Стојан Трумић“ и на спортским теренима у Тителу.

Деца која буду најредовније присуствовала активностима имаће прилику да потпуно бесплатно иду на једнодневни излет у Мошорин и да праве мале мајсторије од блата. Добродошла су сва деца из целе тителске општине. Ако желите да учествујете у активностима јавите се на неки од бројева телефона који се налазе на плакату  или на телефон 064 481 22 32 Марија Велики Мајсторовић.

Уживајте у лету !