СПИСАКОВИ БУДУЋИХ ЂАКА ПЕТАКА

Актуелности

V-1       Тител  –   одељ. старешина Гордана Шаркић

  1. Илијана Павловић
  2. Анђела Цетењи
  3. Марина Маринковић
  4. Ана Митровић
  5. Марко Тополски
  6. Мартин Марон
  7. Мирослав Немети
  8. Јована Блажевић
  9. Далија Томовски
  10. Немања Јовановић
  11. Александар Ковачевић
  12. Милица Личина
  13. Јована Мрчајац
  14. Бојан Ђурић
  15. Игор Марински
  16. Дејан Јованов
  17. Јосип Маринков
  18. Бојана Ђукић
  19. Тијана Ђукић
  20. Слађан Јовановић
  21. Страхиња Золотић
  22. Ђукић Стефан

V-2     Тител   –   одељ. старешина Стеван Радуловић

  1. Вања Зубчић
  2. Славица Миклић
  3. Ивана Милетић
  4. Стефан Лакатош
  5. Вељко Петров
  6. Маријана Крстић
  7. Вељко Недељковић
  8. Јована Јелача
  9. Милица Михајловић
  10. Александар Лазески
  11. Давид Суботић
  12. Андера Стојчић
  13. Викторија Секереш
  14. Јован Петровић
  15. Миле Думитровић
  16. Александар Темеринац
  17. Јован Јованов
  18. Стефан Миљевић
  19. Ивана Панић
  20. Милица Панић
  21. Бора  Шајин
  22. Ратко Панић

V-3     Тител  –   одељ. старешина Далиборка Рис

  1.  Марко Тркуља
  2. Небојша Топар
  3. Невена Пилић
  4. Јована Пилић
  5. Невена Ачански
  6. Данило Ђорђевић
  7. Михајло Ђурић
  8. Марина Жарков
  9. Јована Тегелтија
  10. Саша Тегелтија
  11. Тијана Трнинић
  12. Невена Радисављевић
  13. Борислав Трнинић
  14. Мирослав Пешић
  15. Милан Глигорић
  16. Стефан Глигорић
  17. Јован Брзић
  18. Јелена Вукотић
  19. Милован Брзак
  20. Милован Панић
  21. Даниел Шарбан
  22. Александра Златаров

V-4     Лок  –   одељ. старешина  Стево Диклић

  1. Атанацков Софија
  2. Бурка Анастасија
  3. Видић Александра
  4. Врањо Валерија
  5. Мађар Немања
  6. Мрва Марко
  7. Радосављев Никола
  8. Радосављев Павле
  9. Савић Милена
  10. Секулић Лидија
  11. Топаловић Марија
  12. Топић Петар
  13. Цуцић Стефан

 V-5  Гардиновци  – одељ. старешина Драгана Шведић

  1. Галић Татјана
  2. Ђорђевић Маја
  3. Лукач Валентино
  4. Матић Радослава
  5. Миловановић Анастасија
  6. Павков Мирослав
  7. Радосављев Зорана
  8. Сорак Алексеј
  9. Стојановић Љубомир
  10. Сувајац Маја
  11. Сувајац Мирослав
  12. Тонић Невена
  13. Филиповић Никола

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.