ДОНАЦИЈА ШКОЛИ У ВИЛОВУ

По завршетку зимског распуста ученике Издвојеног одељења у Вилову дочекало је прелепо изненађење. Наш суграђанин Милан Арсенић власник Самосталне трговинске радње ,,Арсенић“ и отац наших ученика Николе и Богдана, поклонио је школи десет фудбалских лопти. Милан је лопте уручио деци, а осмех на њиховом лицу говорио је колико су били срећни и задовољни. Чак је и киша имала тих дана разумевања за дечје жеље, па су лопте одмах ,,испробане“ на часовима физичког и здравственог васпитања. Лопте су испробане и како рече један од  ђака ,,праве“.

Иначе, господину Милану Арсенићу ово није прва донација школи у Вилову. Он је у децембру месецу донирао комплетан материјал за кречење школске зграде. Кречење се планира у току летњег распуста, тако да од срца захваљујемо господину Милану Арсенићу, а следећу школску годину чекамо у окреченим учионицама.

Учитељица       Светлана Лозанов