Нови успех наших кошаркашица

Женска кошаркашка екипа је учествовала на Окружном такмичењу. Такмичило се пет основних школа и то из Буковца, Новог Сада, Врбаса, Челарева и Титела.

Девојчице наше школе победиле су у првој полуфиналној утакмици екипу из Буковца.  Друга полуфинална утакмица је између Челаrева и Врбаса и победу односи екипа из Врбаса. У финалу је победила школа из Челарева.

Наше кошаркашице као другопласиране су се квалификовале за Међуокружно такмичење које је одржано у Кикинди. Наше девојчице су победиле у полуфиналу ОШ из Сивца и у финалу се састале са победником другог полуфиналног пара школом из Суботице.  Финална утакмица узбудљива и неизвесна до самог краја, победу односи школа из Суботице са пола коша разлике.

Екипу наше школе су сачињавале : Јована Тегелтија,  Саша Тегелтија,  Јована Јелача,  Милица Михајловић, Ања Раданов,  Милица Вишекруна, Сташа Раданов,  Јована Митрић и Жељана Опарница.

Спортски савез општине Тител је доделио признање кошаркашкој екипи ОШ за најуспешнију екипу у прошлу годину.

Гордана Буљин