Општинско такмичење „Шта знаш о саобраћају ?“

Школска такмичења

09.04.2022. године наша школа је била домаћин  општинског такмичења за основце у познавању саобраћајних прописа и саобраћаја под називом„Шта знаш о саобраћају?“ Учешће у такмичењу узели су и ученици из ОШ“Исидора Секулић“ из Шајкаша.

Такмичење се састојало из два дела: тест познавања саобраћајних прописа и тест на полигону, на којем су такмичари показали знање о саобраћајној сигнализацији и спретности у вожњи бицикла. Знање такмичара је оцењивала стручна комисија у којој су били и  саобраћајни полицајци из МУП-а Тител.

Ученици су били  подељени у три групе. У Групи А су се такмичили ученици узраста до 9 година, у групи Б од 9 до 12 година и у групи Ц ученици од 13 и више година.

Ученици наше школе  су остварили следеће резултате и пласирали се на окружно такмичење:

Група Б

Девојчице