Реализовали смо два пројекта у ИО Лок

Јуче је у ИО у Локу био посебан дан. На иницијативу наставнице енглеског језика Јасминке Бакић велики број ученика старијих разреда учествовао је у реализацији два пројекта: Здрава храна – занимације, воћне декорације и Покажи риспект, реагуј на хејт: Наставница Јасминка као носилац активности у помоћ је позвала и друге наставнике: Јасмину Пешић Петаков, Браниславу Костић, Поповић Саву,  учитељицу Миру Цветковић, који су дали допринос у реализацији многобројних креативно осмишљених активности. Ученици 5.разреда били су Еко патрола, шестаци су представили борбу добра и зла путем Штрумпфова. Седми и осми разреди су говорили о националним парковима у Америци,као и о борби против насиља на свим нивоима. Било је ту песме, игре и глуме,од стране ученика, али и слаткиша, пите, воћне салате, колачића од стране наставника. У опуштајућој атмосфери уживали су сви учесници заслужни за реализацију пројеката.

Хвала за дивно дружење.

Наташа Живанчев,
наставник српског језика и књижевности