У ЛОЧКОЈ ШКОЛИ ОДРЖАН НОВОГОДИШЊИ КВИЗ

У школи у Локу 23. децембра 2019. године одржан је Новогодишњи квиз. Учествовали су ученици од 5. до 8. разреда. Такмичило се 16 ученика, који су били подељени у четири екипе. Ученици су решавали: асоцијације, ребусе, логичке задатке из математике, а од понуђених слова склапали су најдужу реч. До последњег, осмог дела квиза, екипе су биле изједначене. Прeпознавање држава одлучило је ко ће бити  победник. Нешто више од сат времена ученици су се такмичили. Прво место заузела је екипа број IV са 72 бода, друго место је заузела екипа број I са 68 бодова, треће место заузела је екипа број III са 59 бодова и четврто место екипа број II са 48 бодова. Публика је награђивала аплаузом сваки тачан одговор.

Победницима честитамо. Надамо се да ће овај квиз постати традиција у нашој школи.

Новогодишњи квиз су приремали: наставница информатике Јелена Петров, наставница географије Гордана Шаркић, наставник математике Ђорђе Југовић и наставница српског језика Јасмина Пешић Петаков.

Победници квиза