Ученице трећег разреда ОШ “Светозар Милетић” Тител на “Малим олимпијским играма”

Актуелности

Дана 23. 5. 2017. године, одржане су “Мале олимпијске игре” у ОШ ” Јожеф Атила” у Новом Саду.  Ученице трећег разреда ОШ “Светозар Милетић” из Титела у саставу Ленка Којић, Мина  Кодру, Ива Пенов, Лидија Шер, Исидора Цетењи, Сашка Дамјановић, Ленка Петровић, Маша Топић, Невена Барјактаров, Зорица Рошул, Драгана Николић и Наталија Брајевић, освојиле су треће место на окружном такмичењу у забавним полигонима. Ученице су за такмичење припремали учитељи Оливера Хорват и Бранислав Бркић. На Републичко такмичење које ће се одржати 7. јуна у Пироту, пласирале су се мешовите екипе 1. и 2. разреда ОШ “Јожеф Атила” у забавном и полигону спретности, потом девојчице трећег разреда ОШ “Иво Андрић” из Будисаве и дечаци 3. разреда ОШ “Ђура Јакшић” из Каћа, на полигону спретности.

Стево Диклић

.