Ученице трећег разреда ОШ „Светозар Милетић“ Тител на „Малим олимпијским играма”

Дана 23. 5. 2017. године, одржане су „Мале олимпијске игре“ у ОШ “ Јожеф Атила“ у Новом Саду.  Ученице трећег разреда ОШ „Светозар Милетић“ из Титела у саставу Ленка Којић, Мина  Кодру, Ива Пенов, Лидија Шер, Исидора Цетењи, Сашка Дамјановић, Ленка Петровић, Маша Топић, Невена Барјактаров, Зорица Рошул, Драгана Николић и Наталија Брајевић, освојиле су треће место на окружном такмичењу у забавним полигонима. Ученице су за такмичење припремали учитељи Оливера Хорват и Бранислав Бркић. На Републичко такмичење које ће се одржати 7. јуна у Пироту, пласирале су се мешовите екипе 1. и 2. разреда ОШ „Јожеф Атила“ у забавном и полигону спретности, потом девојчице трећег разреда ОШ „Иво Андрић“ из Будисаве и дечаци 3. разреда ОШ „Ђура Јакшић“ из Каћа, на полигону спретности.

Стево Диклић

.