Дан школе

Данас су врата наше школе била широм отворена за све пријатеље, кумове, родитеље и децу који су желели да са нама поделе радост данашњег рођендана. У разноврсном и богатом програму учествовали су ученици из ИО у Локу, Вилову и Гардиновцима, као и из обе школе у Тителу. Све је врвело од дечијих осмеха, песама и нота…

Тема овогодишњег програма била је: ПРУЖАМ ТИ РУКЕ.  Желели смо да отворимо своја срца и покажемо да смо ту за све и сваког, спремни да се дамо потпуно и без одлагања решимо сваку дилему и препреку на коју наиђемо. Најзначајнији исход нашег данашњег јавног часа су широм отворена врата у дом пун љубави, топлине и брижности!

Надамо се да су сви уживали и да су осетили енергију коју смо желели поделити са њима. Добродошли у наш храм знања!

Наташа Живанчев,
наставник српског језика и књижевности