Наши ученици у хуманитарној акцији

Солидарнст, хуманост и разумевање само су неке од особина које су наши ученици показали у претходном периоду. Вероучитељ, Жељан Субић је и ове године као и претходних  покренуо  хуманитарну акцију прикупљања новогодишњих пакетића који су након акције прослеђени онима којима су најпотребнији.

Покренувши ову акцију вероучитељ је показао колико је велико срце наших ученика. Они су пакетиће доносили у периоду од три недеље. Прикупљено их је преко педесет, а сваки од њих је са собом понео искрене жеље тамо где су оне неопходне. Колега Субић је организовао транспорт и пакетићи су отишли у Ветерник, у Дом за децу и омладину ометене у развоју.

Порука коју су ученици послали нама одраслима кроз ову хуманитарну акцију је врло снажна.

Хвала свим учесницима!

Јасна Радановић, библиотекар