Новогодишњи вашар

Ближи се Нова година, период када се радујемо сваком тренутку проведеном са ближњима, желимо да нам се остваре снови, шаљемо позитивне вибрације…  јер магија новогодишњих празника нас опија и не дозвољава да скинемо осмех са лица! И ученици наше школе дали су свој допринос ширењу овог празничног расположења организацијом вашара у свим објектима. Својим вредним рукама , пажљиво и спретно , недељама су припремали украсе, икебане, честитке,  мафине, медењаке. Велики број посетилаца уживао је у дечијим рукотворинама , а понеку од њих и понео кући. Свако је уживао у својој улози , и купци и продавци, а хол наше школе се на кратко претворио у најбогатији празнични базар!  Срећни и испуњени одлазимо на распуст!

Наташа Живанчев,
наставник српског језика и књижевности